Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerÖzel Amaçlı Kamyon

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu

Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Ben 5 yıldan fazla bu şirket ile işbirliği var.

—— Mr.Stephen

Ben Angolalıyım.

—— Mr.Eation

Ben sohbet şimdi

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu

Sinotruk Howo 4x2 Sewer Suction Truck 5m3 Arm Roll Container Garbage Bin
Sinotruk Howo 4x2 Sewer Suction Truck 5m3 Arm Roll Container Garbage Bin Sinotruk Howo 4x2 Sewer Suction Truck 5m3 Arm Roll Container Garbage Bin Sinotruk Howo 4x2 Sewer Suction Truck 5m3 Arm Roll Container Garbage Bin Sinotruk Howo 4x2 Sewer Suction Truck 5m3 Arm Roll Container Garbage Bin

Büyük resim :  Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jinan Çin
Marka adı: Sinotruk Howo
Sertifika: ISO CCC
Model numarası: CNHTC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Çıplak, cilalı balmumu ile gemi önce yük
Teslim süresi: 30-35 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: 100 birim aylık
Detaylı ürün tanımı
Kaba ölçüler (U x G x Y) mm: 8000x2500x3500 Tekerlek tabanı (mm): 4200
Motor: 220 Beygir gücü Yakıt deposu (L): 300 L
Tekerlek: Tek yedekli 10.00R20 lastikler, toplam 7 adet. Çöp kargo kutusu: 5CBM
Malzeme: Karbon çelik malzeme tip: yeraltı tipi veya yer üstü tipi isteğe bağlı olabilir
Kaldırma zamanı: 30s Boşaltma süresi: 50'ler
Vurgulamak:

sewer suction truck

,

refrigerated box truck

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu

 

Sinotruk Howo 4x2 Özel Amaçlı Kamyon Küçük Boy 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu Salıncak Kolu Çöp Kamyonu

 

Sinotruk Howo 4x2 Küçük Boy 5m3 Kol Rulo Konteyner Tanıtımı G,çöp kutusu salıncak kolu çöp arabası

 

The 5m3 swing arm garbage truck uses the left and right arms to carry the national unified swing arm garbage hopper, which can have multiple buckets in one vehicle, with a dump function, to achieve safety and stability and reliable performance. 5m3 salıncak kolu çöp arabası, güvenlik ve istikrar ve güvenilir performans elde etmek için, bir araçta birden fazla kovaya sahip olabilen ulusal birleşik salıncak kolu çöp haznesini taşımak için sol ve sağ kolları kullanır. The garbage bucket body is divided into different types of garbage buckets configured according to the swing arm type and the dual-purpose ground floor type. Çöp kovası gövdesi, döner kol tipine ve çift amaçlı zemin zemin tipine göre yapılandırılmış farklı tipte çöp kovalarına ayrılmıştır. It can be equipped with a sealing cap to prevent leakage and flying pollution to meet the requirements of different environments. Farklı ortamların gereksinimlerini karşılamak için sızıntıyı ve uçan kirliliği önlemek için bir sızdırmazlık kapağı ile donatılabilir. It adopts domestic leading technology and military industry accessories, and the quality is reliable. Yerli lider teknoloji ve askeri sanayi aksesuarlarını benimser ve kalitesi güvenilirdir. The manufacturer can provide users with a garbage bucket drawing to help users design garbage. Üretici, kullanıcılara çöp tasarlamalarına yardımcı olmak için kullanıcılara bir çöp kovası çizimi sağlayabilir.

 

The swing arm type garbage truck is applicable to the national general waste hopper, with self-unloading function, hydraulic operation, the waste hopper can be self-suspended, and the swing arm can work once in a cycle time: 60S. Salıncak kolu tipi çöp arabası, kendi kendine boşaltma fonksiyonu, hidrolik çalışma ile ulusal genel atık hunisine uygulanabilir, atık hunisi kendiliğinden askıya alınabilir ve salıncak kolu bir döngü süresinde bir kez çalışabilir: 60S. The characteristics of this vehicle are that the bucket and the car body are separated, which can realize the joint operation of one truck and multiple buckets, and cyclic transportation, which fully improves the transportation capacity of the vehicle, and is especially suitable for short-distance transportation, such as the sanitation department's cleaning of urban garbage. Bu aracın özellikleri, bir kamyonun ve çoklu kovaların ortak çalışmasını gerçekleştirebilen kepçe ve araba gövdesinin ayrılması ve aracın taşıma kapasitesini tamamen artıran ve özellikle kısa yol için uygun olan çevrimsel taşımacılıktır. sanitasyon departmanının kentsel çöplerin temizlenmesi gibi mesafeli ulaşım. , Transportation, etc. , Ulaşım vb.

 

Sinotruk Howo 4x2 Küçük Boy 5m3 Kol Rulo Konteyner teknik özellikler G,çöp kutusu salıncak kolu çöp arabası

Araç Ana Ölçüleri Kaba ölçüler (U x G x Y) mm 8000x2500x3500
Tekerlek tabanı (mm) 4200
Tekerlek izi (ön / arka) (mm) 1980/1860
Yaklaşma / Kalkış açısı (°) 24/15
KGS cinsinden ağırlık Dara ağırlığı 8000
Yükleme kapasitesi 10000
Ön aks yükleme kapasitesi X 6000 1
Arka aks yükleme kapasitesi 1x12000
Max. Maks. driving speed(km/h) sürüş hızı (km / s) 90
Motor Marka YUCHAI
model YC6J220-33
tip 4 zamanlı doğrudan enjeksiyon, 6 silindirli sıralı su soğutmalı, turbo şarjlı ve ara soğutmalı
Beygir Gücü (HP) 220 Beygir gücü
Emisyon standardı Euro Ⅲ
El çantası Güçlendirilmiş diyafram kavraması, çap 430mm
Direksiyon kutusu ZF direksiyon, güç destekli hidrolik direksiyon
Yakıt deposu (L) 300 L
Tekerlek Tek yedekli 10.00R20 lastikler, toplam 7 adet.
Kargo kutusuyla salıncak kolu sistemi

l Çöp kargo kutusu: 5CBM, Karbon çelik malzeme, yeraltı tipi veya yer üstü tipi isteğe bağlı olabilir.

l PTO motive hidrolik sistemi, kaldırma kolu ile iki hidrolik silindir ve iniş bacak ile iki hidrolik silindir

l Swing arm maximum pivot angle 145 ; l Salıncak kolu maksimum pivot açısı 145; hoisting time 30s ; kaldırma süresi 30s; Unloading time 50s. Boşaltma süresi 50s.

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu 0

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu 1

Sinotruk Howo 4x2 Kanalizasyon Emme Kamyon 5m3 Kol Rulo Konteyner Çöp kutusu 2

 

Sinotruk Howo 4x2 Küçük Boy 5m3 Kol Rulo Konteynerinin Özellikleri G,çöp kutusu salıncak kolu çöp arabası

 

1. Salıncak kolu tipi kendinden yüklemeli ve boşaltma çöp arabası Salıncak kolu tipi kendinden yüklemeli ve boşaltma çöp arabası, özel çöp kutularını kaldırmak ve taşımak için kullanılan özel bir sanitasyon aracıdır.

The upper body uses high-quality steel, and the hydraulic system components use domestic high-quality products with reliable performance. Üst gövde yüksek kaliteli çelik kullanır ve hidrolik sistem bileşenleri güvenilir performansa sahip yerli yüksek kaliteli ürünler kullanır. The car has the advantages of large garbage bins, safe and easy operation, no secondary pollution, and beautiful appearance. Araba, büyük çöp bidonları, güvenli ve kolay kullanım, ikincil kirlilik ve güzel görünüm avantajlarına sahiptir. The shape design of the car's two arms has won national patents. Otomobilin iki kolunun şekil tasarımı ulusal patent kazandı.

 

2. Çok yönlü yönlü valf

Güvenli komütasyon hassas bileşenleri

Hidrolik bileşenlerin çalıştırıldığından, güvenilir yön değişikliğinden ve çalışma silindirinin herhangi bir konumda kaldığından emin olun.

 

3. Denge valfi

Kapalı basınç kontrolü Güvenlik kilidi

It can ensure the synchronous movement of the two main boom cylinders, constant pressure, and balanced cylinder movements. İki ana bom silindirinin senkron hareketini, sabit basıncı ve dengeli silindir hareketlerini sağlayabilir. High-pressure pipeline joint, high pressure bearing, good sealing performance, is the first choice for high-pressure pipeline connection system. Yüksek basınçlı boru hattı bağlantısı, yüksek basınçlı rulman, iyi sızdırmazlık performansı, yüksek basınçlı boru hattı bağlantı sistemi için ilk tercihtir. The hydraulic system has a safe interlocking function. Hidrolik sistem güvenli bir kilitleme fonksiyonuna sahiptir. The Foton era small arm truck ensures the safety and reliability of the hydraulic system during operation. Foton dönemi küçük kol arabası, çalışma sırasında hidrolik sistemin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlar.

 

4. Salıncak kolu mekanizması

İyi tasarlanmış ve mükemmel performans

Salıncak kolu mekanizması, çok silindirli bir valf ile yağ silindirini kontrol eder ve çöp kovasındaki çöpü kaldırmak ve boşaltmak için dönüş kolunu 145 ° açıyla tamamlamak için tahrik eder.

 

5. Salıncak kolu çöp kovası

Serbestçe aç ve kapat

The swing arm garbage bucket is a garbage truck box. Salıncak kolu çöp kovası bir çöp kamyonu kutusudur. On both sides of the upper cover, telescopic oil cylinders are installed to control the opening and closing of the upper cover. Üst kapağın her iki tarafına, üst kapağın açılmasını ve kapanmasını kontrol etmek için teleskopik yağ silindirleri monte edilmiştir. At the same time, the lifting lever of the garbage bin and the upper cover form a linkage. Aynı zamanda, çöp kutusunun ve üst kapağın kaldırma kolu bir bağlantı oluşturur.

İletişim bilgileri
Sino Construction Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Judy Chen

Tel: 86 13791003097

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)