Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerAğır Hizmet Tipi Yarı Römorklar

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Ben 5 yıldan fazla bu şirket ile işbirliği var.

—— Mr.Stephen

Ben Angolalıyım.

—— Mr.Eation

Ben sohbet şimdi

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

Three Axles 35m3 Dry Powder Bulk Cement Material Tanker Semi Truck Trailer
Three Axles 35m3 Dry Powder Bulk Cement Material Tanker Semi Truck Trailer Three Axles 35m3 Dry Powder Bulk Cement Material Tanker Semi Truck Trailer Three Axles 35m3 Dry Powder Bulk Cement Material Tanker Semi Truck Trailer

Büyük resim :  Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jinan Çin
Marka adı: Sinotruk
Sertifika: ISO CCC
Model numarası: CNHTC

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Çıplak, cilalı balmumu ile gemi önce yük
Teslim süresi: 25-30 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 300 adet
Detaylı ürün tanımı
Öğeler: Dökme çimento tankeri Yükleme kapasitesi: 35 cbm V şekli
Aks: 3 adet, 13T FUWA / BPW aks Tekerlek: 12 adet, 12.00R20
Boyutlar (UxGxY): 9000x 3000 x 3850 mm Dara ağırlığı: 9000kg
en önemli kimse: 2 'veya 3,5' değiştirilebilir Süspansiyon sistemi: Yaprak yaylı süspansiyon / havalı süspansiyon
Vurgulamak:

container semi trailer

,

tractor trailer tanker

  

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

 

Kısa tanıtım Sinotruk 3 Akslar 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzeme Tankeri Yarı Kamyon Römork

It is suitable for the transportation of powdered dry materials such as fly ash, cement, lime powder, ore powder, etc. with a particle diameter of not more than 0.1mm, and pneumatic discharge. Parçacık çapı 0.1 mm'den fazla olmayan pnömatik deşarj ve uçucu kül, çimento, kireç tozu, cevher tozu gibi tozlu kuru maddelerin taşınması için uygundur. When the vertical height of the discharge reaches 15m, the horizontal transport distance can reach 5m. Boşaltımın dikey yüksekliği 15 metreye ulaştığında, yatay taşıma mesafesi 5 metreye ulaşabilir.

 

The semi-hanging powder material transport vehicle uses its own engine power to drive the on-board air compressor through a power take-off, and sends compressed air through the pipeline to the air chamber at the bottom of the sealed tank, so that the cement on the fluidized bed is suspended in a fluid state. Yarı asılı toz malzeme taşıma aracı, yerleşik hava kompresörünü bir PTO aracılığıyla sürmek için kendi motor gücünü kullanır ve boru hattından sızdırmaz tankın altındaki hava odasına basınçlı hava gönderir, böylece akışkan yatak üzerindeki çimento akışkan halde askıya alınır. When the pressure in the tank reaches the amount Depodaki basınç miktara ulaştığında

 

Değer ayarlandığında, boşaltma kelebek valfi açılır ve akışkanlaştırılmış çimento nakliye için boru hattından taşınır.

 

Made with advanced domestic technology, the design is novel and durable. Gelişmiş yerli teknoloji ile yapılan tasarım, yeni ve dayanıklıdır. The air bag type has a large carrying capacity, fast discharge speed and small residual quantity. Hava yastığı tipi büyük bir taşıma kapasitesine, hızlı deşarj hızına ve küçük kalıntı miktarına sahiptir.

 

Entegre tank, yüksek toplam mukavemet, iyi sertlik, iyi basınç direnci ve iyi performans özelliklerine sahiptir.

The fluidized bed in the tank is scientifically designed and reasonably arranged, which can effectively shorten the discharge time to 1.4T / min, which improves the volume utilization of the tank and reduces the residual ash rate, which is 0.2%. Depodaki sıvılaştırılmış yatak bilimsel olarak tasarlanmış ve makul bir şekilde düzenlenmiştir, bu da boşaltma süresini etkili bir şekilde 1.4T / dakikaya kısaltabilir, bu da tankın hacim kullanımını geliştirir ve kalıntı kül oranını azaltır, bu da% 0.2'dir. The tank body of the powder material transporter adopts a double-cone inclination horizontal structure, double-tube inlet and double-barrel feeding, and its discharge speed and remaining rate meet the requirements of industry standards. Toz malzeme taşıyıcısının tank gövdesi, çift konili eğimli yatay bir yapıya, çift tüp girişine ve çift namlulu beslemeye sahiptir ve tahliye hızı ve kalan oranı endüstri standartlarının gereksinimlerini karşılar.

Teknik özellikler Sinotruk 3 Aks 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

Öğeler

Dökme çimento tankeri

Yükleme kapasitesi

35 cbm V şekli

Aks

3 adet, 13T FUWA / BPW aks

Tekerlek

12 adet, 12.00R20

Boyutlar (UxGxY)

9000x 3000 x 3850 mm

Dara ağırlığı

9000kg

Jantları

8,5-20

Süspansiyon sistemi

Yaprak yaylı süspansiyon / havalı süspansiyon

Fren sistemi

WABCO acil durum röle valfli çift hatlı pnömatik fren sistemi

Ana Kiriş

Yükseklik 500mm Q345

şasi

upper 20mm, lower 20mm. üst 20mm, alt 20mm. Mid web 12mm Orta ağ 12mm

Dizel motor

Weichai marka Model 4105

Hava kompresörü

Bohai marka 12m3 çift silindir

İlgili Vanalar

Bir bütün valf seti

en önemli kimse

2 'veya 3,5' değiştirilebilir

İniş takımı

28 Ton, İki vitesli manuel çalışma

Elektrik sistemi

1.Voltaj: 24v 2. Priz: 7 yol (7 kablo demeti) Alman standardı

Işıklar ve Reflektörler

Arka ışık, arka reflektör, gösterge lambası, yan reflektör, sis lambası, plaka lambası

Boyama

Shot blast to SA 2.5 Standard prior to application of primer, polyurethane top coat. Astar, poliüretan son kat uygulaması öncesinde SA 2.5 Standardına göre kumlama. Total DFT not less than 100μm;Any color will be available Toplam DFT 100μm'den az değildir; Herhangi bir renk mevcut olacaktır

Alet Kutusu

Bir dizi standart römork aleti içeren bir alet kutusu

Yedek Lastik Taşıyıcı

Bir parça veya iki parça

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler 0

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler 1

Üç Akslı 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler 2

Özellikleri Sinotruk 3 Aks 35m3 Kuru Toz Dökme Çimento Malzemesi Tanker Yarı Kamyon Treyler

1. Çerçeve ve çekiş pimi: The frame is a space frame type low alloy steel welded structure. Çerçeve, uzay çerçeve tipi düşük alaşımlı çelik kaynaklı bir yapıdır. The frame is welded by two T-shaped longitudinal beams and cross beams to support the load. Çerçeve, yükü desteklemek için iki T-şekilli uzunlamasına kiriş ve çapraz kirişlerle kaynaklanır. There is a traction pin and a traction pin plate connected to the tractor under the front of the frame, the size is 90. Traction pins are assembled for easy replacement. Bir çekiş pimi ve traktöre çerçevenin önünün altına bağlı bir çekiş pimi plakası vardır, boyut 90'dır. Çekiş pimleri kolay değiştirme için monte edilmiştir. The front cross beam of the frame is provided with an air brake connector and a wire connection socket. Çerçevenin ön çapraz kirişi bir hava freni konnektörü ve bir tel bağlantı soketi ile donatılmıştır. The front and side of the frame are equipped with lighting or signaling devices. Çerçevenin ön ve yan tarafında aydınlatma veya sinyal aygıtları bulunur.

 

2. Süspansiyon sistemi: Suspension device support is welded on the back and lower part of the longitudinal beam, and support device support is provided on the lower front part. Süspansiyon cihazı desteği, uzunlamasına kirişin arka ve alt kısmına kaynaklanır ve alt ön kısımda destek cihazı desteği sağlanır. The suspension system is a three-axis leaf spring suspension suspension, which is used to support the load and has the function of absorbing driving vibration and so on. Süspansiyon sistemi, yükü desteklemek için kullanılan ve sürüş titreşimini emme işlevine sahip olan üç eksenli yaprak yaylı bir süspansiyondur. The leaf spring suspension system is fastened to the axle body with U-bolts. Yaprak yaylı süspansiyon sistemi, aks gövdesine U cıvatalarla sabitlenir.

The parking brake is controlled by an energy storage spring brake system, and the wheel brake also doubles as the parking brake. El freni bir enerji depolama yayı fren sistemi tarafından kontrol edilir ve tekerlek freni de el freni olarak iki katına çıkar. Use the device when parking or on a slope. Cihazı park ederken veya yokuşta kullanın.

 

3. akslar ve tekerlekler: Three axle assemblies of the same structure are installed under the suspension system. Süspansiyon sisteminin altına aynı yapıya sahip üç aks grubu monte edilir. The axle is a square tube axle. Aks, kare tüplü bir akstır. The axle body is provided with a platform for mounting a leaf spring suspension and a bracket for installing a brake air chamber. Aks gövdesi, bir yaprak yay süspansiyonu monte etmek için bir platform ve bir fren hava odasını monte etmek için bir braket ile donatılmıştır. The axle head is used to install wheels, hubs and brakes.' Aks kafası tekerlekleri, poyraları ve frenleri takmak için kullanılır. '

 

4. Destekleyici cihaz: In order to make the semi-trailer reliably parked after being separated from the index vehicle, two supporting devices of left-right linkage or left-right linkage are installed on the front end of the frame. Yarı römorkun indeks aracından ayrıldıktan sonra güvenilir bir şekilde park edilmesini sağlamak için çerçevenin ön ucuna iki sol-sağ bağlantı veya sol-sağ bağlantı destek cihazı monte edilmiştir. It consists of a screw rod transmission mechanism, a bevel gear transmission mechanism, a two-speed reduction box, a transmission rod, an operating handle, and the like. Bir vidalı çubuk iletim mekanizması, bir konik dişli iletim mekanizması, iki hızlı azaltma kutusu, bir iletim çubuğu, bir çalıştırma kolu ve benzerlerinden oluşur. When the handle is pushed in, you can get high speed lifting, and when the handle is pulled out, you can get low speed. Tutamak içeri itildiğinde, yüksek hızlı kaldırma elde edebilirsiniz ve tutamak dışarı çekildiğinde, düşük hız elde edebilirsiniz. When the base is in contact with the ground, it can only be lifted in low gear. Taban toprağa temas ettiğinde, sadece düşük viteste kaldırılabilir.

 

5. Fren ve çalışma cihazı: The semi-trailer uses a dual-line pneumatic braking system and is equipped with an anti-lock braking system (ABS). Yarı römork, çift hatlı pnömatik fren sistemi kullanır ve kilitlenmeyen fren sistemi (ABS) ile donatılmıştır. The service brake system is mainly composed of air joints, inflation lines, operating lines, emergency relay valves, gas cylinders, brake air chambers and wheel brakes. Servis freni sistemi esas olarak hava bağlantıları, şişirme hatları, çalışma hatları, acil durum röle vanaları, gaz silindirleri, fren hava odaları ve tekerlek frenlerinden oluşur. The air joint of the inflation line is connected to the tractor's air tank, the air joint of the operation line is connected to the brake valve of the tractor, and each brake air chamber acts simultaneously when the trailer is braking. Şişirme hattının hava bağlantısı traktörün hava deposuna, çalışma hattının hava bağlantısı traktörün fren valfına bağlıdır ve römork fren yaparken her bir fren hava odası aynı anda hareket eder. When the driver steps on the brake pedal, each brake air chamber of the semi-trailer acts to achieve normal foot braking. Sürücü fren pedalına bastığında, yarı römorkun her bir fren hava odası normal ayak frenlemesini sağlamak için hareket eder. The semi-trailer can brake automatically when the inflation tube leaks or bursts, or when the tractor suddenly disconnects from the semi-trailer during driving, causing the pipeline to open and close. Şişirme tüpü sızdığında veya patladığında veya traktör sürüş sırasında aniden yarı römorktan ayrıldığında yarı römork otomatik olarak fren yapabilir ve boru hattının açılmasına ve kapanmasına neden olabilir. When the car train is stopped and the tractor is separated from the semi-trailer, the semi-trailer can brake by itself. Araba treni durdurulduğunda ve traktör yarı römorktan ayrıldığında, yarı römork kendiliğinden fren yapabilir. If the parking time is short, the parking brake can be eliminated. Park süresi kısaysa, park freni ortadan kaldırılabilir.

  

İletişim bilgileri
Sino Construction Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Judy Chen

Tel: 86 13791003097

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)