Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerÖzel Amaçlı Kamyon

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp

Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Çin Sino Construction Equipment Co., Ltd Sertifikalar
Ben 5 yıldan fazla bu şirket ile işbirliği var.

—— Mr.Stephen

Ben Angolalıyım.

—— Mr.Eation

Ben sohbet şimdi

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp

10m3 Sewage Suction Vehicle 4x2 Swing Arm Garbage Container Truck 290hp
10m3 Sewage Suction Vehicle 4x2 Swing Arm Garbage Container Truck 290hp 10m3 Sewage Suction Vehicle 4x2 Swing Arm Garbage Container Truck 290hp 10m3 Sewage Suction Vehicle 4x2 Swing Arm Garbage Container Truck 290hp 10m3 Sewage Suction Vehicle 4x2 Swing Arm Garbage Container Truck 290hp

Büyük resim :  10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jinan Çin
Marka adı: Sinotruk Howo
Sertifika: ISO CCC
Model numarası: ZZ1137

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 ünite
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Çıplak, cilalı balmumu gemide yük önce
Teslim süresi: 25-30 iş günü içinde
Ödeme koşulları: L / C, T / T, Western Union
Yetenek temini: Ayda 300 adet
Detaylı ürün tanımı
araç tipi: Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon Çöp kutusu hacmi: 10m3
Kaba ölçüler (mm): 7550,7520X2500X3300 Sürüş formu: 4X2
Toplam ağırlık (kg): 18000 Boş Ağırlık (kg): 7420
Motor: WD615.87 290hp Lastik özellikleri: 12.00R20 Radyal
Vurgulamak:

water sprinkler truck

,

sewer suction truck

  

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp

 

Sinotruk Howo 4x2 Özel Amaçlı Kamyon 10m3 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp Euro II LHD ve RHD

 

Sinotruk Howo 4x2 10m3 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon Tanıtımı

Swing Arm Garbage Container Truck is widely used with urban street school garbage disposal, and is applicable to the national general garbage bucket. Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon yaygın kentsel sokak okul çöp bertarafı ile kullanılır ve ulusal genel çöp kovası için geçerlidir. The truck is characterized by the separation of the bucket and the car body, which can realize the joint operation of one truck and multiple buckets, and each trash point is placed more A garbage bucket with a self-unloading function, hydraulic operation, and cyclic transportation, which fully improves the transportation capacity of the vehicle, especially suitable for short-distance transportation, such as the sanitation department's cleaning and transportation of urban garbage. Kamyon, bir kamyonun ve çoklu kovaların ortak çalışmasını gerçekleştirebilen kepçenin ve araba gövdesinin ayrılmasıyla karakterize edilir ve her çöp noktası daha fazla yerleştirilir Kendinden boşaltma fonksiyonu, hidrolik çalışma ve döngüsel Aracın taşıma kapasitesini tamamen geliştiren ulaşım, özellikle sanitasyon departmanının kentsel çöplerin temizlenmesi ve taşınması gibi kısa mesafeli nakliye için uygundur.

 

Sinotruk Howo 4x2 10m3 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyonunun tasarım özellikleri

1. Denge valfi

Kapalı basınç kontrolü Güvenlik kilidi

It can ensure the synchronous movement of the two main boom cylinders, constant pressure, and balanced cylinder movements. İki ana bom silindirinin senkron hareketini, sabit basıncı ve dengeli silindir hareketlerini sağlayabilir. High-pressure pipeline joint, high pressure bearing, good sealing performance, is the first choice for high-pressure pipeline connection system. Yüksek basınçlı boru hattı bağlantısı, yüksek basınçlı rulman, iyi sızdırmazlık performansı, yüksek basınçlı boru hattı bağlantı sistemi için ilk tercihtir. The hydraulic system has a safe interlocking function. Hidrolik sistem güvenli bir kilitleme fonksiyonuna sahiptir. The Foton era small arm truck ensures the safety and reliability of the hydraulic system during operation. Foton dönemi küçük kol arabası, çalışma sırasında hidrolik sistemin güvenliğini ve güvenilirliğini sağlar.

 

2. Salıncak kolu mekanizması

İyi tasarlanmış ve mükemmel performans

Salıncak kolu mekanizması, çok silindirli bir valf ile yağ silindirini kontrol eder ve çöp kovasındaki çöpü kaldırmak ve boşaltmak için dönüş kolunu 145 ° açıyla tamamlamak için tahrik eder.

 

 

3. Salıncak kolu çöp kovası

Serbestçe aç ve kapat

The swing arm garbage bucket is a garbage truck box. Salıncak kolu çöp kovası bir çöp kamyonu kutusudur. On both sides of the upper cover, telescopic oil cylinders are installed to control the opening and closing of the upper cover. Üst kapağın her iki tarafına, üst kapağın açılmasını ve kapanmasını kontrol etmek için teleskopik yağ silindirleri monte edilmiştir. At the same time, the lifting lever of the garbage bin and the upper cover form a linkage. Aynı zamanda, çöp kutusunun ve üst kapağın kaldırma kolu bir bağlantı oluşturur.

 

4. Hazne

Rahat çalışma insan gücünden tasarruf sağlar

The hopper of the swing arm garbage truck is divided into two types: sealed and open. Salıncak kolu çöp arabasının hunisi iki tipe ayrılmıştır: kapalı ve açık. Load garbage into the hopper first, then load the chain, and then control the swing arm hopper to get on the truck. Önce çöp haznesine çöp yükleyin, sonra zinciri yükleyin ve ardından istif aracına binmek için salıncak kolu haznesini kontrol edin. The maximum tilting angle of the hopper is generally 86 °. Besleme gözünün maksimum eğim açısı genellikle 86 ° 'dir.

 

5. Çalışma durumu

Kombine çalışma

The swing arm garbage truck operating system is powered by a gearbox and a power take-off. Salıncak kolu çöp arabası işletim sistemi, bir şanzıman ve bir PTO ile güçlendirilmiştir. The swing arm mechanism controls the oil cylinder by a multi-way valve, and drives the swing arm to complete a rotation of 145 degrees to lift and dump the garbage in the garbage bucket. Salıncak kolu mekanizması, yağ silindirini çok yollu bir valf ile kontrol eder ve çöp kolundaki çöpü kaldırmak ve boşaltmak için salınım kolunu 145 derecelik bir dönüşü tamamlamak üzere tahrik eder. Telescopic oil cylinders are installed on both sides of the swing arm garbage bucket top cover to control the opening and closing of the upper cover. Üst kapağın açılmasını ve kapanmasını kontrol etmek için hareketli kol çöp kovası üst kapağının her iki tarafına teleskopik yağ silindirleri monte edilmiştir. At the same time, the lifting lever of the trash bin and the upper cover form a linkage. Aynı zamanda, çöp kutusunun ve üst kapağın kaldırma kolu bir bağlantı oluşturur. The swing arm garbage truck takes one minute to complete one swing arm cycle. Salıncak kolu çöp arabası, bir salıncak kolu döngüsünü tamamlamak için bir dakika sürer. When the arm is swinging, the vehicle body is separated from the garbage bucket, which can realize the recycling use of one vehicle and multiple buckets, thereby effectively reducing the operation cost of municipal sanitation. Kol sallanırken, araç gövdesi, bir aracın ve çoklu kovaların geri dönüşüm kullanımını gerçekleştirebilen çöp kovasından ayrılır ve böylece belediye sanitasyonunun işletme maliyetini etkili bir şekilde azaltır.

 

 

Sinotruk Howo 4x2 10m3 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon teknik özellikler

Temel parametre
araç tipi Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon Çöp kutusu hacmi 10m3
Kaba ölçüler (mm) 7550,7520X2500X3300 Sürüş formu 4x2
Hidrolik silindir sayısı 4 adet Zemin destek numarası 2adet
Toplam ağırlık (kg) 18000 Nominal kütle (kg) 10450
Boş ağırlık (kg) 7420 Maksimum hız (km / s) 92
Ön aks HR7, 7 ton Arka aks MCY13, 13 ton
Yakıt tipi Dizel Emisyon Standartları Euro II
Dingil mesafesi (mm) 4500 Lastik özellikleri 12.00R20 Radyal
Şasi markası Sinotruk Howo Motor markası / modeli WD615.87
Güç / beygir gücü (kW / hp) 213/290 Hacmi (mL) 9726
Yapılandırma parametrelerini yükle
Standart The operating system of the swing arm garbage truck is composed of a power take-off, a balance valve, an oil pipe, a fuel tank, an oil pump, a manual multi-way reversing valve, a balance valve, and a one-way hydraulic lock. Salıncak kolu çöp arabasının işletim sistemi bir PTO, bir denge valfi, bir yağ borusu, bir yakıt deposu, bir yağ pompası, manuel çok yönlü bir ters valf, bir denge valfi ve bir yönlü hidrolik kilit. The system is powered by a gearbox and a power take-off. Sistem, bir şanzıman ve bir PTO ile çalışır. . .
İsteğe bağlı Optional rear turning mechanism, side protection adopts cold-formed channel steel / Q235-A, bolt connection. Opsiyonel arka dönüş mekanizması, yan koruma soğuk şekillendirilmiş kanal çeliği / Q235-A, cıvata bağlantısını benimser. The rear protection adopts cold-formed channel steel / Q235-A, which is welded and replaced by a special device. Arka koruma, kaynak yapılmış ve özel bir cihazla değiştirilen soğuk şekillendirilmiş kanal çeliği / Q235-A'yı benimser.

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp 0

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp 1

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp 2

10m3 Kanalizasyon Emme Aracı 4x2 Salıncak Kolu Çöp Konteyner Kamyon 290hp 3

Ambalaj ve Nakliye

Tüm kamyon, yarı römork ve yedek parçalar nakliye öncesi balmumu ile cilalanacak ve uygun nakliye yolu seçmek için kamyon tipine ve varış limanına göre olacaktır.

 

Kamyon ve yarı römork için, üç nakliye yolu seçilebilir, RORO, BULK CARGO GEMİ VE DÜZ RAF KONTEYNER.

 

SSS
Q1. S1. Are your manufacturer ? Üreticiniz mi?
A : Yes. C: Evet. We can totally manufacture the trucks as you required. İstediğiniz gibi kamyonları tamamen üretebiliriz.

Q2. S2. Do you have a good İyi var mı organizasyon nakliye Gemi ?
A: Evet, biz dünya birinci sınıf ünlü nakliye şirketi hattı ile iyi ve uzun vadeli bir işbirliği var, MSK gibi, PIL, SUNSHINE NAKLIYE, VB. 500 adet araç üzerinde sipariş, biz bir gemi kiralamak.

Q3. Q3. How about your warranty items? Garanti öğeleri hakkında nasıl?
C: Araçlarımızın orijinal yedek parçalarını tedarik ediyoruz, ihtiyacınız varsa, araçlarınızın günlük bakımını yaptığınızdan emin olmak için seçtiğiniz yedek parça listesini göstereceğiz.

Q4. S4. Can I be your agent in my country? Ülkemdeki temsilciniz olabilir miyim?
A: sipariş uygunsa Tamam, biz sizinle uzun vadeli işbirliği için sabırsızlanıyoruz.

Q5. Q5. What is the delivery time and payment term? Teslim süresi ve vade nedir?
A : Our common products delivery time is 10-35 working days except some definitely special vehicles. A: Bizim ortak ürünler teslim süresi 10-35 iş günü hariç bazı kesinlikle özel araçlar. We accept 30% T/T deposit and 70% balance T/T or 100% L/C. Kabul 30% t / t mevduat ve 70% denge t / t veya 100% l / c. More details, please contact with our salesman. Daha fazla detay, lütfen satış elemanımızla iletişime geçin.

  

İletişim bilgileri
Sino Construction Equipment Co., Ltd

İlgili kişi: Judy Chen

Tel: 86 13791003097

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)